1.12.2019

Advent započal

Advent započal

Letos již vrcholky hor pokryla sněhová peřina, nížiny se halí první jinovatkou, občas mrazivý vítr zavane i do údolí a na Ekuře začínají přípravy na Vánoce. Stařenka roztápí v peci na perníčky, rybář chystá sítě pro kapry na štědrovečerní stůl, děti vyrábí vánoční přání a staví sněhuláky. Ve vesničkách panuje předvánoční shon v nakupování dárečků, vrcholí přípravy ve zdobení a vybírá se ten nejhezčí strom.

 

Pro obyvatele Ekury jsme v celém tom zmatku objevili nové tajemné místo, naplněné kouzlem Vánoc. Rádi vás provedeme po zasněžených cestičkách, hlubokým lesem, rozlehlou sněhovou krajinou, až k rybníčku. Seznámíme vás s roztodivnými obyvateli této krajiny, kteří si pro vás připravili rozmanité úkoly zakončené odměnou. V celém tomto krásném období plné tolerance, štěstí a rodinného shledání nás navštíví i zahraniční host, aby načerpal tradičního ducha Vánoc.

 

Eventové oslavy k příchodu Vánoc nekončí objevováním nových míst. Vánoce na Ekuře oslavíme i tradičním způsobem, na který jste již několik let zvyklí. Necháme vás kreativním způsobem ozdobit horu Sohan vánočními stromky, ušít vánoční kostýmy a čeká Vás opět tvrdý boj s prokletými sněhuláky více podob a jejich nezdolnými životy.

 

Dále si můžete pochutnat na čokoládkách z adventního kalendáře, který nám symbolicky odpočítá adventní neděle a příchod Štědrého večera na nějž se každý z nás těší po celý rok.

 

Jsme rádi, že nás již devátým rokem obdarováváte svou přízní a těšíme se na společné chvíle i v tom desátém.

 

Hezké prožití adventních svátků a hodně radosti při časech Vánoc vám přeje tým Ekury.

» Seznam
l