7.6.2018

Ekura slaví 8 let

Ekura slaví 8 let

Vážená komunito,


rok uběhl jako voda a brány Kazmadanu se opět otevírají, aby hostily oslavy výročí spuštění Ekury. Je to již 8 let od a za tuto dobu jsme toho dokázali mnoho a velké díky patří Vám, hráčům. Stejně jako loni se Kazmadan stává po dobu oslav také obchodní zónou, proto je vhodné pro zachování příjmu z prodeje pověřit prodejce přesunem do této oblasti.


 

Kazmadan bude dějištěm celého příběhu oslav s úkoly, které už od úrovně 35 postavy prověří váš um i smysl pro hledání detailů. Nově jsme využili možnosti speciálních interakcí, které rozzáří náměstí i přilehlou oblast. Císařské město má trochu jiná pravidla, než jste zvyklí, a tak zde není například možno využít jezdeckých zvířat, nebo zaútočit na příslušníky cizí říše. Bojovnost můžete upínat směrem k získávání mízy ze stromů pomsty, či se pokusit pokořit jejich Mága.

 

Nutno podotknout, že lze plnit pouze jeden úkol denně. Návazné, opakovatelné, se zpřístupní po splnění hlavních úkolů, takže pečlivě vybírejte, jaké úkoly budete plnit. Celé oslavy potrvají 14 dní, což je dostatek času na splnění všech úkolů včetně možnosti reparátu v případě neúspěchu.

 

Během oslav je také možno vyřešením jednoduchého rébusu získat loterijní losy. Jaké výhry skrývají se však dozvíte až po skončení oslav. A je vhodné podotknout, že každý los je výherní. Jen hodnota výhry se liší, ale všichni nemohou získat první cenu, ta je vždy jen jedna. Proto využijte možnost losy získat a zvýšit tak šanci na hlavní cenu.

 

Doufáme, že si oslavy náležitě užijete a vydržíte s námi i nadále. Ještě jednou děkujeme za přízeň a přejeme příjemnou hru.

 

Tým Ekury

 

 

P.S. Křečci Mirečci se i letos uvolili pohánět jednoruké bandity. Mějte ale na paměti, že je zde jen šance na výhru a proto hrejte jen s tím, co můžete oželet. Případná výhra či jackpot je pak vaším výdělkem.

» Seznam
l