20.12.2018

Ježíšek na Ekuře

Ježíšek na Ekuře

Vážená komunito,


rok se s rokem sešel a nám nastává období pohody, radosti a odpočinku. A jak jinak využít odpočinkový čas, než při Vánočním eventu. Mrazivou zimu si tak společně užijeme v teple domova při plnění nejrůznějších úkolů. Nezapomeňte vybírat dárečky Adventního kalendáře.

 

Jak jste se již dočetli v předchozí novince, první suvenýr letos obdržíte za vybírání svého Adventního kalendáře, ale to není z daleka vše. 

 

Jako každý rok i letos budeme zkrášlovat ledovou zemi sázením stromečků, které budeme následně zdobit. Věříme, že opět uvidíme zajímavé obrazce a hromady cestiček, ovšem to nejprve musí takový stromeček vyrůst ze semínka na zahrádce.

 

Ani v letošním roce nás nemine zlobivý sněhulák Hugo, který se bude snažit znepříjemňovat klidné dropování. Není nic snazšího, než mu to vysvětlit ručně a jistě se i o nějaký ten dárek skoro dobrovolně podělí.

 

A jak je to s prokletými sněhuláky? Zjišťovali jsme předpověď počasí na Ekuře pro nadcházejících 14 dní a jelikož bude mrznout a občasné sněžení, věříme, že sněhuláčci budou v hojném počtu jako každý rok. Čím více Vás na sněhuldy bude, tím dříve můžete jít na dalšího a odměnou Vám bude BZK. Samozřejmě myslíme i na Vaše zdraví v tomto chladném počasí a jsou pro Vás připraveny nádherné hřejivé oblečky. Musíme chránit i ouška před ledovým vánkem, takže nedílnou součástí je i pokrývka hlavy.

 

Co bude druhým suvenýrem těžko říci, ale Ježíšek je samé překvapení.

 

Vánoce si plnými doušky můžete užít i na fóru hry, soutěže jsou připraveny jak pro jednotlivce tak i pro cechy a ceny jsou luxusní. Prvních pár dní eventu budete moci hledat ve hře Zlaté prasátko, povídání o něm či pár pravidel naleznete taktéž na fóru a výherci obdrží třetí suvenýr v podobě Zlatého prasátka do své vitrínky.

 

Věříme, že si svátky užijete spolu s námi plnými doušky. 

 

 

 

 

Tým Ekury

» Seznam
l