14.2.2019

Okrová magická formule

Okrová magická formule

U příležitosti svátku zamilovaných, jsme rozšířili paletu barev brnění o okrovou barvu. Paleta individuálních barev se tak rozšířila již na osm a je tak možnost se ještě více odlišit od ostatních. Dále jsme přepracovali nákupy premií v Item Shopu tak, aby jste si mohli poskládat balíček přesně podle vašich potřeb.


Již se tak nestane, že by bylo nutno sáhodlouze pročítat, co který balíček obsahuje, ale přímo si jej vytvoříte. Samozřejmostí je sleva při nákupu více premií najednou.

 

Počet prémií
Sleva
2
10%
3
15%
4
20%
5
25%
6
30%

 


Dále si samozřejmě můžete zvolit délku prémia, a to již od jednoho dne až do maximální délky 30 dní. Zároveň ale platí, že v poměru "cena / výkon" (tedy cena za jeden den), je výhodnější zakoupit delší premium.

 

Další výhodnou úpravou je možnost vytvořit balíček jako herní předmět a ve hře jím při různých příležitostech - např. Valentýn, někoho obdarovat. Takto vytvořený balíček naleznete po zakoupení ve svém Item Shop skladu a jeho použitím dojde k aktivaci všech premií, které obsahuje. Premia jsou aktivní ihned. A to bez nutnosti se znovu přihlašovat.

 

Přejeme příjemnou hru

» Seznam
l