16.3.2023

Oslavy svatého Patrika

Oslavy svatého Patrika

Vážená komunito,
nastal čas oslavit svátek svatého Patrika, a to ve znamení zelené barvy. Tento, původně irský svátek, slavíme v naší hře od 16. března 2023 až do následující údržby 23. března 2023. Během této doby se můžete těšit na množství zajímavých aktivit a překvapení, které jsme pro Vás připravili.

 

Jako každý rok na Vás čeká bludiště Cathair ghríobháin, kde se můžete jednou za hodinu pokusit o překonání rekordu v jeho průchodu. Ať se rekord překonat povede či nikoliv, můžete se alespoň pokusit nalézt všechny keltské kříže, které vydají něco oblíbeného pro všechny, kdo se rádi parádí v nejrůznějších převlecích. V bludišti se také nachází Leprikón, který si zde odkládá do kotlíků své poklady. Kdo je nalezne? To se uvidí, stejně jako odhalení i dalších drobných tajemství.

 

Během oslav je možno, i přes drobné počáteční problémy v kuchyni, u Octavia uvařit oblíbené zelené pivo. Ingredience, které mu byly doneseny loni, ale nebyly využity, jsou nadále k dispozici. Nepodepsal se totiž na nich zub času a jsou čerstvé. Což se nedá říct o výsledném pivu, které (stejně jako loni) započne ztrácet svůj účinek po ukončení oslav.

 

Další částí oslav svatého Patrika je náš oblíbený hadobijecký čas. Pro ty, kdo mají palice z minula, stačí pouze s daným nástrojem navštívit našeho dřevorubce, který Vás vyšle ihned do akce. V případě, že jste v této části oslav nováčkem, nebo jste si neponechali původní palici, je nutno si ji obstarat. S tím Vás ale dřevorubec již sám nasměruje.

 

Věříme, že si tradiční oslavy svatého Patrika užijete, a to i přes drobné počáteční potíže. Pokud jste nedočkaví, netrpěliví nebo se chcete raději věnovat 3 novým výzvám, je možno si obleky zakoupit přímo v Item-shopu.

 

Tým Ekury

 

 

Těmito řádky bychom se také rádi omluvili, že k eventu u příležitosti MDŽ nebyla vydána žádná novinka. Řešili jsme řadu provozních problémů, které zabraly více času, než jsme čekali.

» Seznam
l