1.6.2023

13. výročí

13. výročí

Vážená komunito,
po roce se opět otevírají brány Kazmadánu, kde letos oslavíme neuvěřitelné třinácté výročí. Nezapomněli jsme ani na dnešní den dětí a připravili jsme si pro Vás malý dárek. O všem se dočtete v této novince.

 

Jako každoročně otevíráme brány hradu Kazmadán, kde jsou pro Vás připraveny známé úkoly. Pro získání výzvy bude nutno, kromě splnění úkolů, se zúčastnit alespoň 3 společenských akcí.


Mezi účast na společenské akci se bude počítat soutěž OX, dokončení závodu Steeplechase, nalezení vlajky při Hledání vlajek, zabití nepřítele ve Válce říší, ulovení ryby ve Velkém výlovu či sebrání bylinky při Sběru. V každé z těchto akcí lze získat během oslav pouze jeden bod i při splnění podmínky v několika daných událostech. Například účast ve více válkách, kde zabijete nepřítele bude odměněno pouze 1 bodem.

 

Oblíbené skládání slov z písmen jsme ponechali. Písmena, která získáte při boji, zůstanou na zemi s vaší jmenovkou delší dobu, konkrétně pak celé tři minuty namísto jedné. Pro letošní skládání slov je možno použít písmena loňská se shodným pozadím.

 

Oblíbené zdobení dortů jsme opět rozšířili a přihlášením do hry bude možno získat až 13 svící. Ti, kteří si vybrali dárek ještě před spuštěním oslav se tak nemusí obávat. Oslavy potrvají až do 15.6.2023, a tak nejsou nijak omezeni v možnosti získat všechny.

 

Určitě také proběhnou oblíbené soutěže a další společenské události, které předem ohlašujeme na našem herním fóru. Nezapoměňte jej tedy sledovat, ať vám žádná soutěž neuteče!

 

Jako obvykle jsme si připravili možnost získat bonusové SD při převodu dukátů z centrálních účtů. Výše bonusu je dána podle hodnoty převedených dukátů až do výše 50 %. Tento bonus bude aktivní při převodu SD od pátku 2.6.2023 až do neděle 4.6.2023. V tomto čase budeme také ve hře pravidelně odměňovat náhodné hráče poukázkami na 50 SD. Stačí být pouze aktivní ve hře.

 

do 100 SD 10 %
101 - 250 SD 20 %
251 - 600 SD 30 %
601 - 2000 SD 40 %
2001 a více SD 50 %

 

Často se nyní setkáváme s žádostí o vyhodnocení oslav, do kterého jsme se chtěli již upustit, proto jsme se rozhodli, že než skončí oslavy, chybějící vyhodnocení připravíme a zveřejníme. Chápeme, že i tyto drobnosti jsou pro Vás důležité.

 

Během letošního dne dětí jsme se rozhodli připravit pro Vás malé překvapení v podobě voucheru na 2 dny VIP premia, jako poděkování za přízeň. Ten lze aktivovat až do nedělní půlnoci následujícím odkazem: vip-premium-na-den-deti-2023-zde

 

Na závěr se také sluší poděkovat nejen všem našim hráčům, kterým ještě jednou děkujeme za přízeň, ale také členům týmu, kteří pracují nejen nad řešením Vašich problémů, ale také se podílejí na samotném vývoji Ekury.

Přejeme všem našim hráčům mnoho zábavy.

 

» Seznam
l