6.3.2015

Poznávej Entarian a vyhrej - Třetí místo!

Poznávej Entarian a vyhrej - Třetí místo!

V rámci spuštění nového datadisku jsme si pro Vás připravili atraktivní soutěž o hodnotné věcné ceny. Je určena pro všechny hráče, kteří mají chuť si zasoutěžit a mají na své herní postavě alespoň level 120. Hlavním úkolem a kritériem pro získání některé z výhry je splnění několika úkolů, které jsou vázány právě na novou herní oblast

Kritériem pro získání některé z cen je splnění úkolů, které jsou pro Vás v Entarianu připraveny a to co nejrychleji v následujícím zadání:

1) Sběratelský úkol, který má 5 částí - bude nutno dokončit první část a to včetně vybrání trvalé odměny jak je u biologa zvykem.

2) Úkol Duch lesa je opakovatelný, zde bude za úkol navrátit zcizené amulety na oltář, kdy úkol je počítán za dokončený „obnovou flóry“ a požehnáním od Ducha Lesa. Tento úkol je nutno dokončit 5x.
3) Poslední úkol Oltáře čtyř živlů, který je také opakovatelný, je nutno dokončit celkem 4x, kdy se počítá za splněný poděkováním Ducha Kerindorana a jeho požehnáním.


10 nejrychlejších hráčů, kteří splní všechna tři kritéria, získá níže uvedené ceny v závislosti na pořadí, v jakém tohoto úspěchu dosáhli. Není třeba nikde nic zaznamenávat, hra sama pozná a vyhodnotí, kdo se stane výhercem.

1. cenaTablet Samsung Galaxy Tab S 8.4 WiFi Titanium Bronze (SM-T700) + tričko „Sindicate“

 

 

2. cenaLED Monitor Samsung 24" S24D300H + tričko „Sindicate“

 

 

3. cenaKlávesnice C-TECH SCORPIA + tričko „Sindicate“

 

 

4-5. cenaTričko „Sindicate“ + 100 BSD

6-10. cena100 BSD

 

Podrobná pravidla k dané soutěži lze nalézt na následující adrese:
http://www.ekura.cz/img/soutez-poznavej_svet_entarian_a_vyhrej.pdf

 

Edit 28.05.2015:
Soutěž stále probíhá! A zatímco na Vaše výhry u nás pomalu dosedá prach, stále jen minimum hráčů bylo schopno se k vítězství alespoň přiblížit. Asi největší problém se zdá být v úkolu "Duch lesa", který ještě nikdo nedokončil (ani jednou!). Nevzdávejte proto boj, vyhrát může stále kdokoli! ;)Aktualizace 02.06.2016 - Máme vítěze:
Po opravdu dlouhém čekání tu máme prvního vítěze, kterým se stává David K. ze severní Moravy, který ve hře vystupuje pod přezdívkou Tarbol. Tablet Samsung Galaxy Tab S i tričko s logem Sindicate již putují ke svému majiteli - gratulujeme!

 

První cena


Aktualizace 19.10.2017 - Druhé místo:
Na dalšího v pořadí jsme si museli počkat více než rok od vyhlášení vítěze. Druhé místo získal Adam F. z východních Čech, který ve hře vystupuje pod přezdívkou Junkia. Gratulujeme k výhře LED Monitoru Samsung 24" S24D300H a trička s logem Sindicate!

 

Druhá cena

 

Aktualizace:

Třetí místo a tedy klávesnici C-TECH SCORPIA a tričko s logem Sindicate získává Petr Š. z Vysočiny. Gratulujeme!

 

Třetí místo

 


Dovolujeme si upozornit, že soutěž i nadále probíhá. Ve hře je stále hromada triček a poukázek SinCard.

» Seznam
l