28.10.2021

Halloween na ekuře

Halloween na ekuře

Vážení hráči,


dnešním dnem startují další dlouho očekávané podzimní oslavy. Čekají na Vás oslavy Halloweenu společně s Dušičkami. Do světa Ekury se opět dostanou Fantomové dýní v spolu s obávanými Piráty. Když budete úspěšní a Piráty chytíte, vydají vám kousek ze svého zlatého pokladu.

         Hudebník Yu-Hwan letos zase ztratil nožíky a zapomněl si opatřit nové, hlava děravá. Budete muset zapojit síly a pomoci mu je najít. Za odměnu vám pomůže vyřezat dýně pro výrobu luceren, které každoročně zdobí Ohnivou zemi. Z těchto položených dýní se můžete těšit na drobné pravidelné odměny v podobě tematických vzhledů zbraní nebo pečetě jezdeckých draků. Jak je zvykem, tak za určitý počet položených dýni získáte sošku do vitrínky.


         Pro velký úspěch vzájemné spolupráce budou letos připraveny zajímavé bonusy pro cechy ve formě společné cechovní dýně, kterou si budou moci hráči v cechu vypěstovat, a nejen to! Budete si moci upéct lahodné dýňové koláčky a chutné dýňové polévky.


         K oslavám se letos nedostaví Handu-Up, která ochotně vázala květiny k uctění památky zesnulých. Bude tu však Ah-yu, která vám pomůže s výrobou lampionů, které se budou vypouštět právě na památku zesnulých. Oslav se bude účastnit také kadeřnice, která pro tuto příležitost přichystala nabídku speciálních střihů se zajímavými bonusy navíc.


         Mimo rybářských prutů oprašte také krumpáče. Ve světě Ekury se s podzimem vrací také voskové žíly na výrobu svící.


         Dále budete moci opětovně lovit zbloudilé duše a rozšířit si tak získanou hodnost z loňského roku Krotitele duší. Při tomto eventu bude moci každý hráč prokázat odhodlanost. Potká se se zajímavými živly ze světa mrtvých a svou odvahu bude smět prokázat ve zkoušce statečnosti, chytrosti a také v urputných bojích s uprchlými dušemi. Kdo má strach, může Správce duší na náměstí obcházet obloukem. Kdo má pro strach uděláno se dozví, jak lovit zbloudilé duše, které hráč běžným okem nespatří. Každá říše bude mít svého Správce, který zbloudilé duše bude sbírat a odměnou hráči nebudou jen speciální itemy, výzvy, ale i bonus pro říši, který bude spuštěn po vyhodnocení eventu.


        Každý hráč si přijde na to své, ať už to je plnění výzev, umístění se v prvních příčkách statistik, nebo jednoduše chce pomoci říši v honbě za bonusem.


Všem hráčům přejeme příjemnou zábavu a hodně štěstí při plnění úkolů!

» Seznam
l