10.12.2021

Advent a Vánoce

Advent a Vánoce

Vážená komunito,


již od 1.12. se opět otevřeli brány Zimního království, kde na Vás čekají známé i neznámé úkoly. Stejně jako jste získali možnost otevírat si denně jednotlivé části adventního kalendáře. Co vše Vás čeká po zbytek adventu až do konce roku se dovíte v následující novince.

 

Jak jsme již zmínili 1.12. započal advent na Ekuře v podobě adventního kalendáře. Připraveny jsou pro Vás osvědčené i nové odměny.

 

První odměnou je tradiční legendární vločka, která Vás zavede do Zimního království, kde na Vás čekají jak původní úkoly, které doznaly drobných změn, tak i zcela nové.

 

První úplnou novinkou je možnost od 10.12. předat santovi libovolný předmět, který jej za 10 milionů úhledně zabalí. Těmito dárky pak můžete obdarovat své nejbližší. Ti si je budou moci na štědrý den otevřít. Tato volba bude umožněna až do konce roku.

Předem upozorňujeme, že prozatím je možno zabalit pouze jednotlivé kusy předmětů a hlavně ty, se kterými lze běžně obchodovat.

 

Od pátku 17.12. nastoupí oblíbení prokletí sněhuláci, a ještě oblíbenější sázení a zdobení vánočních stromečků. To letos dozná určitých změn, ale věříme, že k všeobecné spokojenosti.

 

Po odeznění Vánočních svátků se připravíme na silvestrovský ohňostroj, který bude letos ještě pompéznější.

Oslavy budou ukončeny 6.1.2022.

 

Přejeme dopředu krásné prožití Vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku.

Tým Ekury

» Seznam
l