25.11.2021

Vyhodnocení podzimních oslav

Vyhodnocení podzimních oslav

Vážená komunito,
ještě než nadejde adventní čas, je na místě vyhodnotit podzimní oslavy. Tak, jak je našim zvykem. Jak se Vám tedy vedlo ve všech podzimních oslavách. Kolika hráčům se povedlo dokončit naši malou historickou trilogii? Jak dopadl halloween a výzdoba měst, pečení hus a kolik vlajek se povedlo úspěšně získat? A nejen to v dnešní souhrnné novince.

 

 

Den české státnosti

K oslavám u příležitosti dne České státnosti jsme do hry nasadili třetí část naší trilogie o historických osobnostech, která byla řešena jako detektivní hádanka.

Celkem se do nového dílu pustilo 158 hráčů a úspěšně ji dokončilo 146 z nich. Nutno podotknout, že dalších 1.876 hráčů bylo méně úspěšných, neboť plnili teprve některý z prvních 2 částí trilogie.

Další zajímavostí je složení skládanky z prvního dílu. Na nejmenší počet tahů i nejrychleji složenou ji měl Meath s počtem 125 tahů za 59 sekund.

Věříme, že za nás již dokončenou trilogii si v příštím roce dokončí další spousty hráčů.

 

Den vzniku samostatného československého státu

Tato část oslav byla kompletně přepracována. Nutno podotknout, že jsme zachovali možnost výměny stávajících části znaků z let minulých.

Připravili jsme si 260 otázek, které Vás více či méně mohli potrápit při pokusu o získání vlajek.

Celkem se Vám jich podařilo najít a vyřešit 17.742.

Výzvu v podobě 300 vyřešených kvízů se podařilo pokořit 126 hráčům. Těch, kteří stáli o českou vlajku bylo 102 a 24 hráčů stálo o slovenskou.

 

251 hráčům se povedlo také dokončit tajný úkol, kterým se musíme zde dodatečně omluvit za chybu, která v prvních dnech blokovala možnost jej dokončit. Úkol se sice kontroloval, zda je splnitelný, bohužel jen tak, že byly dle seznamu v testovací mapě naspawnovány a vyzkoušeny. Bohužel se na seznamu objevilo NPC, které bylo duplicitní (tedy stejné jako herní co se týče vzhledu a jména, nikoliv však to, které se běžně vyskytuje v herním světě). Ještě jednou se omlouváme! Po opravě jsme pak nechtěli psát, že byl opraven tajný úkol, to už by tak tajný nebyl. Místo toho jsme to ponechali na "šuškandě" mezi hráči, kteří se správně dovtípili, že lze tajný úkol dokončit, jakmile se objevovali hráči se zástavami na ramenou.

 

Vzpomínkové lampióny

Další z přepracovaných částí, kterými jsme nahradili svíce a květinu pokládané u památníků, byli vzpomínkové lampióny. Ty jste měli možnost vypustit téměř na libovolných místech v herním světě.

Celkem bylo vypuštěno 2.803. Těm, kteří využili možnost zakoupit je přímo v našem itemshopu a využít tak rozdílného efektu, děkujeme za podporu.

 

Lovci duší

Loňskou oblíbenou novinkou se letos zabavilo 250 hráčů, kterým se podařilo získat a odevzdat 43.249 duší.

Nejúspěšnějším lovcem se stal profaxiedrop s neuvěřitelným počtem 1.033, který výrazně porazil své soupeře.

 

Magické dýně

Letos doznaly magické dýně drobné změny. Mimo klasického sázení dýní v ohnivé zemi, které se letos opět povedlo, jsme rozšířili možnosti pro cechy.

Letos jste vysadili 11.454 dýní. Nejvíce, tedy 66, se jich podařilo zasadit postavě Drapulka.

O druhé místo se dělí rovnou 13 postav, kdy je jasné, že některé jsou ovládány společným hráčem: Alyson3, Rzeznik, Amnell, CyberCookie, AIyson4, Alkacek, Infanati, Khai, Enae, Lilyan, Nathanielka, Raguel, LadyAlyssa.

Co vše se podařilo letos vytvořit je možno vidět na následující mapě.

 

 

Novinkou pak bylo, že jsme dali možnost získat odměny cechům přímo během oslav, a to v podobě dlabání cechovních dýní, které rostly s počtem zasazených dýní daným cechem. Velikost dýně částečně také ovlivnily výše odměny v podobě počtu dužiny. Tu pak vyměnili dle své volby buď za koláč či polévku. Celkem se zapojilo 54 cechů.

Nejúspěšnějším cechem se s obrovským náskokem stal Renegat, který zasadil 1.463 dýní.

Na dalších příčkách se pak umístily cechy chizfen s 652 dýněmi, Imagination s 620, SkyLegends s 424, TheUnity s 409, LaFuerza s 406, FireFly s 384, VERONA s 359, Loyalty s 320, SweeTidea s 272 a další.

Co nás také těší je fakt, že dýní položených bez cechu je pouze 10 %.

 

Svatomartinská husa

Poslední částí podzimních oslav bylo pečení hus. Celkem se povedlo 629 hráčům upéct 1.028 hus.

 

Jsme rádi, že se těšíte z naší přízně a již 1. prosince se můžete těšit na spuštění adventního kalendáře a již brzy pokračování vánočního dobrodružství s mnoha změnami a vylepšeními.

Váš tým Ekury

» Seznam
l