3.2.2012

Chyba Hry

Byla zjištěna dosti závažná chyba ve hře, která se nedá prozatím opravit.
Pokud během obchodu postava nemá dostatek místa pro uložení předmětu v inventoráři, pak se běžně obchod neuskuteční. To je v pořádku.
Problém však nastane pokud například máte přijmout velké zbraně (přes 2 - 3 pole) a systém při předání zaplní pole špatně a na některé tak již nemusí zbýt místo. Ty pak zůstanou u původního majitele.

Příklad:
Hráči mají být předány 2 věci. Nejprve například pergamen a například Luciánská čepel. hráč má v inventáři jedno "trojmísto" a jedno "jednomísto". Pokud systém nejprve umístí pergamen do onoho trojmísta, tak již nemá dostatek místa pro Luciánskou čepel. Ta tak zůstane u původního majitele.

Pokud je takto uskutečněný obchod mezi dvěmi hráči. Pak nový majitel má právo na dotyčný předmět a musí být novému majiteli předán!!!
Nedodržením tohoto pravidla se vystavuje hráč možnému postihu za podvod!
Pro odstranění čekací doby na vyřízení tiketu je vhodné si při těchto obchodech dát pozor a mít dostatek místa v inventáři.
Tuto chybu momentálně nejsme schopni nijak odstranit, nicméně ji lze snadno dohledat. Pokud by se Vám tedy takovýto případ stal, neváhejte nás kontaktovat na tiket systému, v případě že původní majitel vám jej odmítne vydat. Vám bude předmět navrácen a dotyčný bude potrestán.

» Seznam
l