10.4.2013

Podvodné stránky - Aktualizováno 10.4.2013 20:00

Podvodné stránky - Aktualizováno 10.4.2013 20:00

Vážená komunito. To, že vznikají ať již zdařilé či méně zdařilé podvodné stránky, mající za účel Vás obrat o účet jsme si tak nějak zvykli a hlásíme v průměru tak 3 - 5 těchto webů operátorům s požadavky na zrušení. (Což většinou projde a ti, kteří jsou za tyto weby odpovědní si samozřejmě u nás již nezahrají. Stačí nám pouze jedno přihlášení na podstrčený účet a sklapne past.)

Nicméně tentokráte zde máme podvodný FACEBOOK :)

Co ti lidé prostě nevymyslí. Byla nahlášena stránka na FB, která s námi nemá nic společného a vyvěšuje na dané stránce nesmysly i aktuální informace, které čerpá z webu.
Z osobní zkušenosti vím, že pro zrušení na FB je potřeba více hlášení o podvodné stránce a tak prosíme Vás, aby jste nám pomohli tuto FB stránku nahlásit jako podvodnou.

Jedná se o tuto stranu : http://www.facebook.com/pages/Sindicate-Metin2/139738219384666 nahlášení na FB je přístupné v menu, které se nalézá pod hlavním logem s ikonou ozubeného kola.
Zde je volba v menu Nahlásit stránky a v dalším menu již je nahlášení podvodné stránky.
Velmi děkujeme za pomoc.

Stále platí, že dané weby a stránky, na které nevedou odkazy z našeho webu ap. s námi společného nemají nic a neručíme ani za obsah ani za případné škody, které Vám timto vzniknou.
Nenechte se napálit a nebuďte důvěřiví. Raději si vše vždy překontrolujte případně nahlaste na supportu.

Děkujeme.

Aktualizace: 20:00

Děkujeme všem za pomoc, stránka z FB zmizela jak pára nad hrncem. Nebuďte důvěřiví při těchto webech ať již vypadají jakkoliv. Pokud si nejste jisti, zda je web pravý neváhejte nás kontaktovat na supportu, nicméně vše pro Ekuru je vždy a jen na webu www.ekura.cz, nikde jinde.

» Seznam
l