6.5.2013

Druhý svět spuštěn

Druhý svět spuštěn

Již delší dobu je rozhodnuto o vytvoření druhého světa. Prvotní svět sice není přeplněný, že by se nedalo hnout, ale po více než tisíci dnech od svého spuštění je pro některé hráče, kteří hledají spíše oddechovou zábavu, problém zapadnout do velmi rozvinutého světa. Pokud patříte právě mezi tyto hráče, je druhý svět přesně pro Vás.

Již 10.5. odpoledne přibude možnost se rozhodnout, zda chcete hrát v novém světě, kde hráči nemají před Vámi mnohaletý náskok a ve starém světě, kde máte možnost při dobrém úsilí sehnat vše co potřebujete a je pro hráče výzvou zde začít.

Ač by se zdálo, že nemá smysl začínat jinde než na novém světě, opak je pravdou. Smysl začínat, i jako nováček, na kterémkoliv z obou světů bude znamenat jinou strategii nutnou pro úspěšné hraní hry, doufáme v to, že v možnosti výběru spatříte výhody a zábavu, kterou pro Vás bude i byť nový začátek znamenat.

Otevřením světa bude upraven i svět stávající, který se postupně přetvoří v evoluci zase o kousek dále. Prvotní svět tak bude vždy o malý krůček napřed a to nejen v rozehranosti, ale také v úpravách, vylepšeních hry a podpoře pro nové hráče.

Věříme, že nový svět Vám přinese spoustu nové zábavy a poznání nových kamarádů, vytvoří novou komunitu hráčů, která doplní tu stávající.


Aktualizace
Druhý svět byl spuštěn.
Herní účty je možno použít stávající či vytvořit nové.
Momentálně není možné použít Black Market pro nový svět.
Prozatím běží pouze 2 kanály hry. Budou přidány další v případě zájmu hráčů.
Item Shop není spuštěn, vyjimku tvoří PREMIA, kdy platí že aktivní premium na serveru Sindicate platí i pro server Sinfortie.

Hero market bude pro nové aukce uzavřen do ukončení veškerých aukcí. Následně bude probíhat vypořádání se všech předmětů, které jsou v systému vloženy, ale nevybrány majiteli.

Při nadcházející údržbě dojde k aktualizaci webových stránek.
Ty budou obsahovat nejen dovy design, ale také nový systém.
Tiket systém bude přímo integrován do hlavního webu.
Vyšší bezpečnost ukrytím emaiových adres.
Množství změn v oblastech zobrazení / funkcí budou vypsány jednotlivě při spuštění webu.

» Seznam
l