14.5.2013

Nový web a aktualizace - aktualizace 18.5.2013

Nový web a aktualizace - aktualizace 18.5.2013

Jak jste si dnes museli všichni všimnout, tak načíst hru a stáhnout potřebné aktualizace, prohlédnout web, forum či tiket dnes znamenalo obrnit se velkými nervy. Nicméně velké aktualizace jsou již za námi a je mi ctí se s vámi podělit nad novinkami nejen zde na webu, ale také ve hře samotné.

Nejmarkantnější změnou na webu je upravený design. Přesunutí menu, upravení systému samotného. Nově je tak menu pouze v horním stavovém řádku, kde naleznete vše potřebné systémově roztříděno.
Systém pro podporu (tiket systém) byl nově integrován přímo do webu. V rámci této změny mohla být zvýšena bezpečnost vašich herních účtů a to tak, že již nebudou viditelné plné emailové adresy.
Upraveny byli i když třeba minimálně téměř všechny části webu, tak aby byly přívětivější a ovladatelnější pro běžné uživatele.

Dále byl do hry dodán velký balík dat, který obsahoval mnoho úprav.
Nejprve budou zmíněny úpravy, které se týkají již zavedených systému hry.
Do teď bylo zvykem osazovat zdobené šperky obyčejnými taveninami. Nyní došlo k úpravě a zdobené šperky je možno osadit pouze a jen taveninou zdobenou. Tento systém byl již testován na veřejném testu. Přetváření tavenin na zdobené je se 100% šancí možná u výhně.
Dále byl upraven režim PvP v Kolonii Cidonia a Válkách říší. Nově tak systém uděluje CB poměrově dle levelů postav. Tento sytém upravuje nerovnováhu levelů, kteří spolu soupeří. A také jak bylo veřejně odzkoušeno je spuštěna rotace map ve válkách říší. Ochranné sloupy dostaly mnohonásobný boost útoku pro ochranu vlastní říše, který projde i přes 100% požehnání.
Zpřístupněny byly také některé odměny, které si můžete vybrat za získané císařské body. V informacích u postavy tak uvidíte kolik ještě bodů můžete využit pro odměny. Výši CB odměny nezmění, jen upraví informaci o využitých CB. Některé odměny jsou unikátní a nelze je ve hře jinak získat.
Dále je vytvořen nový bonus silný proti Ještěrům, které bude moci nalézt v kolonii Cidonia. Tyto bonusy lze získat na některých předmětech jako bonus.
Jistě Vás také bude zajímat i navýšení maximálního levelu na 150. Nic již tedy nebrání v tom získat dračí set v plné síle. Dále bylo také upraveno nutné množství na získání levelu. Celkové počty jsou sniženy na 10%. Zisk z monster je ale totmuto tahu přizpůsoben stejně. Změna se tak týká pouze některých levelů. Konkrétní tabulky jsou již připraveny na webu.

Dále byly opraveny tyto chyby ve hře:
U WP opravena chyba, která mohla způsobit sebezabití při použití čepele.
Opraveno BZK ve skupině, pokud byl v partě level 120 - 128. Nově je již vše správně přepočítáno.
Opraveno několik textů, které byly chybně uvedeny ve hře.
Opraveno bylo maximální možné navýšení ZB a MB pokud se jednalo o procentuální přidání a to z maximální výše 1500 na 30000. Upraveny byly předměty, které tyto bonusy dodávají.
Při použití pláště budou již útočit veškeré monstra v okolí.
Upravena šance na shodné talismany. Je tak momentálně vyšší šance na získání stejných talismanů.

Drobných oprav proběhlo více, ale ty přímo neovlivňují hru.

V souvislosti s aktualizací a přesuny dat došlo k několika chybám, a tak se stalo že nová mapa Kolonie Cidonia není přístupná a dále pak došlo ke špatné klasifikaci kouzla požehnání s maximální hodnotou bonusu 100%, v dole jsou umístěny rudy, do kterých nelze kutat krumpáčem. Tyto chyby budou řešeny v co nejkratším termínu tak, aby hráči byli omezeni co možná nejméně.

Aktualizace 18.5.2013
Dnešním dnem byla spuštěna vylepšená verze podpory (support).
Pokud tedy máte nějaký problém, můžete nás nově kontaktovat pomocí tlačítka support v podmenu Herní Účet.

» Seznam
l