20.10.2014

Velké změny v dobíjení SD

Velké změny v dobíjení SD

Od dnešního dne je připraveno mnoho změn, které se týkají dobíjení SD, a proto prosím čtěte pozorně následující informace. Ať už jsou změny provedeny z důvodu zkvalitnění poskytovaných služeb, systematizace, nebo přípravy na chystané změny v zákonech, věříme, že je přijmete.


Pokud si chcete dobít SD do své oblíbené hry, můžete k tomu využít pouze dobití SD na Centrální účet pomocí mnoha platebních metod na hlavním webu společnosti Sindicate Entertainment s.r.o.. Ruší se tak možnost přímého dobití SD na Herní účet pomocí peněžního převodu na bankovní účet. Bankovní účet, který byl do této chvíle k tomuto účelu používán, bude platný do konce tohoto měsíce, ale poté bude deaktivován a veškeré následující příchozí platby nám již nebudou doručeny. S tímto krokem bohužel souvisí také změna v dosavadním uvádění variabilních symbolů. Nemusíte mít ale obavy, že od této chvíle již nic nedává smysl a nastane ve všem chaos:) Při každé objednávce SD, kdy zvolíte úhradu pomocí peněžního převodu, nebo "Poštového poukazu", budete totiž vždy informováni o tom, jaký variabilní symbol máte při dané platbě použít. Jelikož však pracujeme na neustálém rozvoji, budete tyto negativní změny v porovnání s těmi pozitivními vnímat jako zanedbatelné.

A jaké chystáme tedy ty pozitivní změny? Pro majitele bankovních účtů České spořitelny, je již v nabídce možnost online platby, pomocí platebního tlačítka "PLATBA24". Své objednané SD tak obdržíte téměř okamžitě, stejně tak jako majitelé bankovních účtů Komerční banky, ČSOB či Ery - Poštovní spořitelny. Další chystanou platební metodou je dlouho očekávaná kuponová platba - PaySafeCard. Která bude realizovaná v průběhu listopadu. Velké změny se chystají také pro naše sousedy ze Slovenské republiky. Mimo možnosti dobíjení SD pomocí mobilních plateb, vnitrostátního peněžního převodu a "Poštového poukazu", přibude v průběhu listopadu také několik platebních tlačítek, které zprostředkují online platby pro majitele bankovních účtů Slovenské spořitelny, Tatra banky a Všeobecné úverové banky. Věříme, že mnozí z vás tyto změny uvítají a nám se těmito kroky podaří zvednout kvalitu poskytovaných služeb opět o krůček výše.

Děkujeme za přízeň a přejeme mnoho herních zážitků.

Sindicate tým

» Seznam
l