28.10.2014

Eventový týden

Eventový týden

Vznik Československa - Halloween - Památka zesnulých


 stejně jako v předchozích letech oslavíme tyto významné události najednou. Můžete se tak těšit na sedmidenní eventový maraton, během kterého si na své přijde snad úplně každý.

Ani v tomto roce se nám nepodařilo potlačit kriminalitu a piráti opět ukradli České korunovační klenoty z Chrámu svatého Víta! Pomozte nám je pochytat! Proslýchá se, že by mohli procházet právě našimi zeměmi, tak jim nedejte nic zadarmo. Jako obvykle budou mít po kapsách spousty Yangů a možná se vám podaří ukořistit i nějaký vzácný artefakt. Až získáte všechny tři druhy, doneste je strážci města a vaše snaha nepřijde vniveč.

Samozřejmě se neodvracíme ani od komunitou nejvíce oblíbené části těschto svátků - Haloweenu. Náš oblíbený Fantom Dýňák opět povstane mezi živé. Jeho zabitím bude možno z něj získat dýně, nicméně budou zcela obyčejné, ale i tak budou obsahovat pěkné dárky pro úspěšné lovce. Komu by to snad nestačilo, tomu Yu-Hwan poradí, jak vyrobit dýni magickou a získat tak ještě bohatší odměny.

Trojici událostí uzavírá památka zesnulých: Kdysi dávno, když byly ještě říše jednotné, bojoval náš král proti nebezpečnému nepříteli, který se snažil zotročit naše obyvatelstvo. V rozhodující bitvě měl přislíbenu i účast jezdců z bažin, kteří se však ze strachu ukryli. Bitvu jsme vyhráli i bez nich, ale tenkrát padlo mnoho dobrých bojovníků. Král pak všechny jezdce z bažin proklel. Říká se, že jejich duše zůstaly uvězněny v meteorech, které se pak každým rokem snáší na naši zem, aby se duším nedostalo nikdy pokoje. My si ale myslíme, že vytrpěly už dost - pomoz tedy i ty s jejich vysvobozením z Meteorů ducha a budeš štědře odměněn. Buď ale opatrný, nejsou to obyčejné meteory!

Navíc bude oceněn každý, kdo položí k pamatníkům zapálenou svíci k uctění památky našich padlých bojovníků.

Pro ty z vás, kteří si chtějí užívat hru v obvyklém duchu, je zachována možnost se eventu neúčastnit (u strážce). Tato volba zůstává na každé postavě uložena z minulého roku (lze ji samozřejmě vzít zpět).

Event skončí 4. listopadu s pravidelnou úterní údržbou. Všem hráčům přejeme příjemnou zábavu.

» Seznam
l