16.12.2014

Vánoční event 2014 - Edit 30.12.

Vánoční event 2014 - Edit 30.12.

Dnešním dnem začíná první část Vánočního eventu. Stejně jako minulý rok bude Vašim úkolem vysázet a vypěstovat co nejvíce sazenic Vánočních smrčků. S nimi pak odcestujte do Ledové země a předejte je Ledové královně - ona se postará, aby se dostaly do rukou chudých rodin s dětmi. Za vaši pomoc Vás samozřejmě odmění a při skončení eventu také nejúspěšnější říši.

Tato část eventu bude probíhat až do 23. prosince, kdy polední údržbou přejdeme do fáze druhé. K ní budou podrobnosti ještě dodány.

Co na vás čeká v průběhu celého eventu?
Jako už tradičně se nám Vánoční náladu pokusí pokazit zlý sněhulák Hugo. Dejte si však pozor, ze svých minulých neúspěchů se poučil a přichází posilněn speciální magií.

Nezapomnělo se ani na Sobí talismany, které bude možno získat dropem ze všech monster. Získané talismany bude možno u pacholka vylepšit na vyšší úroveň.

Upozorňujeme hráče, že veškerá monstra v Ledové zemi jsou silně ovlivněna duchem Vánoc a zcela tak ztrácejí svou agresivitu.

Event je možno pro svou postavu také vypnout. Jak na to, Vám poradí postava Strážce města, kterou najdete v prvním městě každé říše.

Všem hráčům přejeme příjemné prožití svátků Vánočních a štědrého Ježíška.

Edit: Plná aktivace eventu proběhne o dnešní půlnoci, omlouváme se za způsobené potíže.

Edit 17.12.2014 3:00: Aktivován drop jablek, která lze rozkrojit pomocí nožíku (rybaření) a získat tak na krátký čas pozitivní Vánoční věštbu.


Edit 23.12.2014
Dnes přecházíme do druhé části eventu.

Prokletí sněhuláci jsou opět zde a nabízejí možnost získat BZK pro celou říši. Letošní jsou opravdu prokletí a tak je potřeba více komunikace a spolupráce v celé říši. Neradi totiž dávají vědět místo svého poražení.

Dále je potřeba pomoci s výrobou ozdob pro Ledovou královnu, se kterými Vám pomůže Aranyo.
Pro zjištění ingrediencí a odměn při výrobě ozdob, jsme připravili pro Vás Voucher VIP premium na 14 dní, které můžete aktivovat až do konce roku pomocí odkazu:

Vánoční VIP premium

 

Vánoční duch dorazil i do Cidonijské kolonie, a tak je vypnut zisk i postih CB.

Dále jsme připravili další kolo Loterie, zkuste tedy štěstí ve Vánoční loterii a vyhrajte hodnotné ceny.
Losy lze vyplnit ještě dopoledne silvestrovského dne, v odpoledních hodinách Vám odtajníme výherní čísla a již odpoledne na nový rok si budete moci vyzvednout své výhry.
Losy lze zakoupit u správce skladu za 5 000 000.
Přejeme tedy šťastnou ruku při výběru vašich oblíbených čísel.

Ve hře je připraveno několik nových předmětů, které budete potřebovat nejen pro Vánoční úkoly, ale také k zvýšení komfortu hraní. Pečlivě tedy važte také odměny, které si vyzvednete. Některé nelze opakovat.
 

Pro pozorné hráče jsme připravili také miniinfo o budoucím rozšíření hry.

Adresa, kde jsou uloženy vylosovaná čísla loterie pro transparentní jednání : http://ulozto.cz/xEiF2w87/vanocni-loterie-2014-zip
Soubor je chráněn přístupovým heslem systému ULOŽTO.cz
Soubor je označen jako soukromý, to bude upraveno 1.1.2015 na veřejný.
Soubor je uložen v archivu, který je chráněn heslem o délce 32znaků.
Heslo k archívu bude zveřejněno 1.1.2015.
Jediný kdo zná kombinaci čísel je GA Saggi, ostatní členové je neznají.

Do Item Shopu přidány nové předměty, které Vám pomohou při vylepšování vaší výbavy.

 

Ještě jednou tedy přejeme všem našim hráčům mnoho krásných chvil a splněných přání.

Děkujeme za přízeň.

 

 

Edit 30.12.2014

Dnes dochází ke změně eventu do své poslední části.

Změny jsou sice menší, ale i tak je potřeba o nich informovat.
Razantně byla navýšena možnost získat Cidonijský krystal, potřebný pro vytváření ozdob, z Cidonijských monster, tak aby i ti, kteří nedokáží zabít bosse, měli možnost si dokončit výrobu ozdob.

Také jsme upravili možnost získat recept na výrobu ozdob. Nelze tak získat více receptů najednou. A nelze je také předat jiné postavě.

 

A jelikož jsou 3 Vánoční svátky za námi, odebrali jsme plánovaně, Vánoční předměty z IS.
Tuto změnu jsme schválně neavizovali dopředu, jistě si všichni domyslí proč.

Prokletí sněhuláci budou ponecháni ještě celý týden. Nicméně 1. 1. 2015 bude ukončen zbytek eventu jako jsou ozdoby, prokletí Hugové, vylepšení sobů atd.

Připomínáme také, že Vánoční loterie končí zítřejším dnem, ti kteří si ještě nezvolili svá oblíbená čísla tak mají poslední den.

 

Přejeme příjemný zbytek eventu, bezpečný silvestr a vše nej do nového roku 2015

» Seznam
l