7.5.2017

Čarodějnice a první máj - ukončení

Čarodějnice a první máj - ukončení

Vážená komunito,

Dnešní půlnocí byl na Ekuře ukončen čarodějnický a prvomájový event. Od západu slunce zároveň probíhal rozlučkový ceremoniál, který byl zakončen krátce před půlnocí vyhlášením vítězů. Čarodějnice se i v tomto roce podařilo úspěšně vyhnat z našich krajin a porazit je také v závěrečné bitvě o Chrám útrapy.


Po celý týden jste sváděli hrdinné bitvy o májky a s nimi i možnost vstupu do Ugorothu. V tomto ohledu byla nejúspěšnější říší Shinsoo, jejíž hrdinové a hrdinky získali a udrželi májku v součtu po celých 74 hodin (to je 39 % času celého eventu). Ani dvě zbývající říše ale nebyly zahanbeny a naproti našemu prvotnímu očekávání byly boje velmi vyrovnané a často nerozhodnuté až do poslední chvíle.

V průběhu celého eventu bylo zabito celkem 26.764 čarodějnic, zničeno 1.558 vajec zla a k úklidu už patrně nepoužijete alespoň 5.443 magických košťat.

A jak nakonec dopadl sběr dřeva na hranici? První místo získala po zásluze říše Chunjo, jejíž členové nasbírali úctyhodných 57.394 kusů. Druhé místo obsadila říše Jinno s 31.482 kusy a poslední tak zbylo trochu netradičně na Shinsoo s celkovým počtem 19.841 kusů materiálu. Všechny tři říše obdržely jednodenní bonus na vylepšení předmětů, a to ve výších 5, 7 a 10 procent respektive. Gratulujeme!

Doufáme, že se vám tento event zalíbil a děkujeme Vám za zpětnou vazbu, kterou jste nám v jeho průběhu poskytovali. Na závěr přidáváme několik snímků z konce závěrečných ceremoniálů v jednotlivých říších.

Ceremoniál v Chunjo
Účastníci ceremoniálu v Chunjo
Ceremoniál v Jinno
Účastníci ceremoniálu v Jinno
Ceremoniál v Shinsoo
Účastníci ceremoniálu v Shinsoo


Děkujeme za Vaši přízeň!

Tým Ekura.cz

» Seznam
l