2.6.2017

Oslavy 7 let

Oslavy 7 let

Vážená komunito,

Je mi milou povinností Vás pozvat na oslavy pořádané při příležitosti sedmi let od spuštění hry. Je to úctyhodná doba na takto malý projekt a velmi nás těší neutuchající zájem. Vzhledem k tomu, že sedmička je velmi kulantní číslo, je celá oslava připravena v jeho duchu.


Veškeré oslavy se tentokráte přesunuly do císařského města Kazmadan, které se na dobu oslav stává také obchodní zónou. Tím je zároveň i řečeno, jak se do něj dostat - stačí si promluvit s Yonahem, který má do Kazmadanu také namířeno.


Kazmadan bude dějištěm celého příběhu oslav s úkoly, které už od úrovně 35 postavy prověří váš um i smysl pro hledání detailů. Nově jsme využili možnosti speciálních interakcí, které rozzáří náměstí i přilehlou oblast. Císařské město má trochu jiná pravidla, než jste zvyklí, a tak zde není například možno využít jezdeckých zvířat, nebo zaútočit na příslušníky cizí říše. Bojovnost můžete upínat směrem k získávání mízy ze stromů pomsty, či se pokusit pokořit jejich Mága.

 

Nutno podotknout, že lze plnit pouze jeden úkol denně. Návazné, opakovatelné, se zpřístupní po splnění hlavních úkolů, takže pečlivě vybírejte, jaké úkoly budete plnit. Celé oslavy potrvají 14 dní, což je dostatek času na splnění všech úkolů včetně možnosti reparátu v případě neúspěchu.

Během oslav můžete dále získávat Loterijní losy, které tentokráte nemusíte vyplňovat. Stačí je tedy pouze vlastnit. Ty výherní budou vylosovány až při ukončení oslav. Další zajimavostí je možnost získat unikátní jezdecké zvíře - leoparda (viz obrázek). Stačí pečlivě plnit denní úkoly a dřív nebo později se tato možnost objeví.

 

 Jezdečtí leopardi
Jezdečtí leopardi


Doufáme, že si oslavy náležitě užijete a vydržíte s námi i nadále. Ještě jednou děkujeme za přízeň a přejeme příjemnou hru.
 

A aby toho nebylo málo, připravili jsme si pro Vás sérii Voucherů na různá prémia. Každý den tak zde zveřejníme jeden kód. Jeho využití ale bude limitováno aktivací do 24 hodin. Hlídejte si tak novinku a získejte další informace a výhody.

 

2.6.2017 15:00 Dva dny VIP premia: patek-a-oslavy-zapocaly-2-dnyVIP

3.6.2017 21:00 Tři dny bronze premia: sobotni-podvecer-predvecer-oslav

4.6.2017 14:00 Čtyři dny silver premia: nedelni-odpoledni-pohodicka-supr

5.6.2017 22:00 Pět dní gold premia: pondelni-noc-a-gold-premium-tady

6.6.2017 17:00 Šest dní prémia rozdělených mezi VIP premium a premiové povolení sadby: uterni-mix-dvou-premii-pro-hrani

7.6.2017 19:00 Předposlední dárek v podobě bronze a silver premií na čtyři dny každé: streda-ve-znameni-dalsich-premii

8.6.2017 13:00 Poslední dárek v podobě gold a VIP premií na pět dní: posledni-voucher-na-oslavy-ekury

 

Oslavy ale nekončí... buďte v obraze... i nadále.

 

 

Konečně se nám podařilo ulovit něco, co dodá energii do výherních automatů. Dva křečci Mirečci tak zastanou tuto důležitou funkci. Zkuste svou štěstěnu a po více než 5 letech oprašte výherní automaty. Ty jsme samozřejmě zmodernizovali pro přívětivější ovládání.

Přejeme mnoho štěstí ve hře o neustále stoupající jackpot a další lákavé výhry.

 

 Automaty
Automaty a Křeček Mireček

 

Hráči, kteří chtějí započít hru na automatech, musí aktualizovat herního klienta pomocí launcheru.

 

 

 

 

» Seznam
l