13.2.2020

Valentýn

Valentýn

Pojďte i Vy s námi oslavit svátek svatého Valentýna a rozdat radost maličkostmi lidem kolem sebe. Získejte červené a žluté růže pro svůj protějšek z nebezpečných příšer Ekury. Vyslovte svou náklonnost druhému pohlaví darováním čokoládky či lízátka.


 

 

 

 

   BylA klidná noc 14. února, sváteK svatého Valentýna se pomalu chýlil ke konci. Vánek si pohrával s lučními květy a šustil listím v korunách stromů. Na hladině jezera se odrážel třpyt prvních *h*vězd a měsíc si světlem tvořil cestu k samotnému okraji útesu. Světlo měsíce probleskávalo kolem v"y"řezávaných sloupků starého dřevěného altánku. Stál tu tak majestátně a vyzýval k překrásnému výhledu na hladinu jezera.

 

   Do tiché noci se začly ozývat kroky dvou lidí, kteří se k sobě tiskli ruku v ruce jdoucí po vyšlapané cestičce přímo k altánku. Mirine se občas tiše zach-y-chotala, když jí Koe-Pung šeptal slůvka něhy do ouška. Oplácela mu jeho pozornost letmými polibky na tvář. Přiblížili se již na samý vrchol útesu.  Koe-Pung vyšel schůdky u starého altánku a pomohl Mirine. Přivinul si jí do náruče a  dlouze jí přidržel, až se mu schoulila na rameno. Chvilku v2ychutnávali objetí jeden druhého, než se zadívali do dáli. Hladina byla jako jedno velké zrcadlo. Oba měli pocit, že jsou jen oni dva a že jim patří celý svět.

 

   Koe-Pung z ničeho nic před Mirine poklekl a v měsíčním světle se zatřpytil prstýnek v sametové krabičce. Mirine jen zatajila dech, chvilku nevěřícně hleděla na svého milého, než ho s vroucí láskou o-b-ja"l"a a řekla své „ano“. V tu noc to byl pro ně vyjímečný okamžik a měsíc jim byl přitom svědkem jejich lásky.

 

 

Jak už tak bývá zvykem, máme i soutěž pro manžele, které tvoří opravdové herní páry. Samobuffy se v této eventové části rozbíjení totemů zamilovaných neuplatní. Odměnou pro manželské páry bude n*o*vá hodnost a pro nejlépe spolupracující pár i nějaká ta odměna navíc.

 

Přejeme příjemné oslavy, které potrvají do nadcházející údržby

Tým Ekury

 

» Seznam
l