21.2.2020

Valentýn - ukončení

Valentýn - ukončení

Valentýn je označován za komerční svátek. Můžete s tímto tvrzením souhlasit, nebo se přesvědčit, že na Ekuře to tak není. Nás jste rozhodně svým počínáním u tohoto eventu přesvědčili, že je pro Vás důležité rozdávat radost, neboť jste celkově svým polovičkám předali tisíce valentýnských předmětů přes obchodování. Na spodních řádkách této novinky se budete moci dočíst, jak si celkově hráči Ekury vedli při získávání valentýnských odměn. Nějaká čísla jsou až astronomická a nás těší, že Vám event přinesl radost a možnost potěšit své herní protějšky. A co že to bylo vlastně náplní valentýnského eventu?

 

 

Každý hráč bez rozdílu úrovně si mohl z příšer získat žluté a červené růžičky, sladkosti v podobě čokolád a lízátek. Tyto předměty po otevření skrývaly nemalá překvapení. Radost jste mohli mít například z různých run, vylepšovacích pergamenů, meteorů, kritických a pronikavých útoků a spoustu dalších zajímavých a užitečných věcí pro hru.

 

Druhou část eventu si mohly užívat manželské páry. Spolupráce u pokořování příšer jim umožnila zjevování totemů sladkostí a zamilovanosti. Při společném ničení, získávaly každý z páru truhlu zamilovaných. Odměnou za souhru a při otevření těchto truhel jim byly prémiové služby, valentýnské předměty a nová valentýnská hodnost.

 

 

Specialitkou valentýnského eventu byl tajný úkol, kde jste se mohli stát součástí příběhu Mirine a Koe-Punga. Jak jste tento tajný úkol mohli plnit, Vám neprozradíme. Však tajemství by měla být stále zastřena mlhou. Odměnou všem hráčům kteří náš tajný úkol splnili, bude nová hodnost, předmět s náhledovou fotkou k příběhu do vitrínky a pro ty nejrychlejší VIP prémium, které budou předány po přihlášení dané postavy po nadcházející údržbě.

 

 

 

Pusťme se teď již do statistik, ať Vás moc nenapínáme.

 

Celkem bylo rozdáno 196.970 valentýnských předmětů. Jednalo se o 49.970  červených růží, 48.449 žlutých růží, 48.461 lízátek a o 50.040 čokolád. Byli jste opravdu aktivní dropeři.

 

Zajímavostí tohoto eventu může být počet svateb uskutečněných v tento zamilovaný týden. Celkem nám na Ekuře vzniklo 28 manželských dvojic od 13.2.2020 do 20.2.2020. Manželské páry nám nezahálely, rozbilo se 4601 totemů zamilovaných a sladkostí. Nejaktivnější manželské páry byly v modré říši. Rozdáno bylo 4534 zamilovaných truhel a nespočet prémiových služeb. Nejaktivnější páry a jejich počet rozbitých totemů můžete vidět v následující tabulce.

 

 

1. Siminka Bakugo 778
2. Raada Selema 712
3. Compucion Heantha 446
4. Martousek Kompletka 365
5. HollyDolly Gordy 297
6. Genetek Dvorah 258
7. Fitch Fitchinkaa 172
8. SirDr Walyra 166
9. Sanbloory MajestyA 117
10. SkillerPvp Prdellka 97

 

 

První 3 dny jsme mysleli, že na tajný úkol nikdo nepřijde a na Ekuře se nám u hráčů vytratil důvtip. Nakonec jste nás překvapili a celkem dokončilo tajný úkol 103 hráčů. A kdo že přišel na záhadu šifry v příběhu Mirine a Koe-Punga jako první? Nejrychlejším hráčem byl TomasFoxx. Dále následovali Hakan1, Derios, Azuterami a PanModry. Nejvíce detektivů máme v modré říši.

 

Všem děkujeme za nádherný týden plný radosti.

Váš tým Ekury.

» Seznam
l