13.3.2020

Oslavy sv. Patrika

Oslavy sv. Patrika

Vážená komunito,


na Ekuře nám probíhá další z již tradičních eventů a to v duchu oslav svatého Patrika. Jedná se o svátek zasvěcený duchovnímu, který působil na území Irska. Svátek svatého Patrika připadá na 17.3. Svatý Patrik byl věrozvěstem co pro zajímavost naučil Irské osadníky destilovat předchůdce Whisky. Irští občané ho velice uznávají a celé dny na jeho počest bujaře oslavují tohoto světce tancem, velkolepými trhy a průvody.

Můžete si všimnout, že při oslavách svatého Patrika se využívá tradiční zelená barva. Zelená barva se stala tradicí na základě trojlístku jetele a názorném výkladu svatého Patrika o Nejsvětější Trojici. Zelená barva je využívána po celém světě při těchto oslavách a setkáte se s ní i v průběhu oslav na Ekuře. Při splnění úkolů v bludišti zvaném Cathair ghríobháin, nebo zakoupením v Item Shopu si můžete pořídit slušivé zelené oblečky a kloboučky.

 

Při eventu je možné plnit rozličné úkoly, prodírat se rozsáhlým bludištěm, označovat keltské kříže svou přítomností a získávat zajímavé odměny z kotlíků, na který musíte použít hrubou sílu.

 

Bludiště Cathair ghríobháin

 

je oblast plná tajemných zákoutí, různých cestiček a zákeřných portálů, které Vás mohou posunout blíž k cíli či naopak Vám cestu stížit. Letos jsme se rozhodli hodnotit cestu tímto bludištěm na základě nejrychlejšího času, nikoliv kdo proběhne celé bludiště k Benediktovi jako první. Benedikt stojí na samotném konci tohoto bludiště a pro nálezce má připravenou truhlu svatého Patrika. Co skrývá za tajemství si musíte zjistit sami. Pokoříte naše bludiště v nejrychlejším čase a získáte odměnu navíc? Kdo vyhrál se dozvíme na konci příštího týdne po vyhodnocení výsledků z celého eventu. Vzhledem k náhodným vstupům do mapy je vhodné se o rekord pokoušet vícekrát. Počet pokusů běhů na rekord není omezen.

 

 

Kotlík

 

a jeho rozbití je velmi oblíbená činnost pro ty co si přejí odnést obleček navíc či nějaký ten zlatý penízek. Pirát Tanaka vždy vyhlásí místo výskytu kotlíku, které mu prozradí tajemný skřítek Leprikon. Při dostatečně vyvinuté síle se z kotlíku valí penízky a tomu největšímu silákovi vydá kotlík svou závěrečnou odměnu.

 

Nezapomeňte si popovídat i s obyvateli této mapy. Některé zbloudilé jedince určitě potěší Vaše pomoc.

 

Věříme, že některé hráče potěší i nové hodnosti, které je možné získat a event si patřičně užijete a oslavíte s námi svatého Patrika.

 

Hodně štěstí a zábavy přeje Tým Ekury.

 

» Seznam
l