31.12.2020

PF 2021

PF 2021

Vážená komunito.


Rok se s rokem sešel a je na místě zhodnotit rok končící. Na začátek se sluší opětovně poděkovat všem našim hráčům za přízeň, kterou nám po celý rok věnovali.

Byl to podivný rok, který ovlivnila ta malá potvora z Číny. Ovlivnila každého z nás. I proto je na místě říci, že se nestihlo mnoho věcí, které byly na tento rok plánovány. Ale je to také příslib do budoucna, je na čem stále pracovat, jak na nových věcech ale i na zlepšení těch stávajících.

 

Dále je nutno poděkovat kompletnímu týmu, kteří si pro nás letos připravili velké překvapení (#nekaždabednaseotevírádvojklikem). Velmi děkujeme za jejich nasazení, a to nejen při plánování a řešení problémů ve hře, ale za jejich pozitivní přístup i v této době, kdy pozitivita již neznamená pouze kladné vlastnosti.

 

nekaždabednaseotevírádvojklikem#nekaždabednaseotevírádvojklikem

 

Osobně chci také velmi poděkovat Diroinovi, který jménem své společnosti pomáhá a podporuje, a přitom nemá potřebu to veřejně ventilovat, spíše naopak.

 

Je také vhodné se podívat na to, co nám přinese nastávající rok. Osobně doufám, že neutuchající zájem o hru. Spoustu nových rozšíření, či přesněji dokončení již připravovaných.

 

Připraveny máme nové oblasti i „reskinované“ některé stávající. Chceme dokončit cechovní a pozemkovou reformu. Máme připraveny plány jak rebalancovat a zatraktivnit PVP části hry. Chceme také přepracovat výzvy a změn se dočká i fungování webu, který více propojíme se samotnou hrou.

 

Plánů je mnohem více, od těch v hlavách až po ty, které jsou připraveny na spuštění, ale vyžadují sloučení do uceleného balíčku.

 

Věříme, že s námi budete i v novém roce a že bude rozhodně lepší než ten minulý.

 

Šťastný a pohodový rok, rok 2021 přeje za tým i společnost
Saggi

 

P.S. Užijte si s námi půlnoční ohňostroj, když ten reálný je v podstatě zakázaný.

» Seznam
l