5.3.2021

Oslavy MDŽ

Oslavy MDŽ

Vážená komunito, 


blíží se nám významný den 8. březen, který se stal v roce 1975 mezinárodně uznávaným svátkem. Připomíná nám již 113 let odvážný pochod v ulicích stávkujících švadlenek za rovnost volebního práva a postavení žen ve společnosti.

 

 

 

Na Ekuře nám tento den připomíná švadlenka Manene, která se zjeví kolem data tohoto svátku, aby všem připomněla významnost Mezinárodního dne žen. Za předešlá eventová léta nám Manene obdržela statisíce darů ze strany hráčů. V letošním roce nám event prošel velkou změnou. Manene již dary přijímat nebude, nýbrž se o náklonnost hráčů podělí i s ostatními ženami našeho světa.

 

Potěšit může hráč nejen ženy světa Ekury, ale i své spoluhráče. Získat dar bude pro každého hráče úkol nelehký, nicméně Manene a my hráčské komunitě věříme. Manene povypráví, jak se vše tenkrát odehrálo a kdo se zasloužil o oslavování dne 8. března. Event přinese jistě mnoho radostí a třeba nám hráči odhalí i nějaká ta tajemství.

 

 

Oslavy budou probíhat od údržby 5. března do půlnoci 8. března. Vyhodnocení statistických údajů z eventu při oslavách mezinárodního dne žen, bude zpracováno po dalších oslavách dne svatého Patrika, na které se můžete těšit následující týden.

 

 

 

Příjemné prožití oslav radostí Vám přeje

tým Ekury.

 

 

 

 

 

» Seznam
l