26.3.2021

MDŽ a Sv. Patrik - Vyhodnocení

MDŽ a Sv. Patrik - Vyhodnocení

Vážená komunito,
v sobotu 20. března jsme dle kalendáře přivítali první jarní den. Náznakem jste si první záblesky jara mohli užít i na naší Ekuře. Mrazíky nám sice za oknem moc příchod jara nenasvědčovaly, ale nebyl by to blížící se duben a aprílové počasí bez teplotních zvratů.

Dva z mnoha jarních eventů máme již za sebou a na další se jistě těšíte společně s námi.  Abychom déle nenapínali, jak se Vám dařilo při oslavách dne mezinárodního dne žen a svatopatrických oslav, nabídneme Vám nějaká ta čísla z našich statistik.


Event na oslavu mezinárodního dne žen se nám od loňského roku velmi změnil a Manene Vám ukázala, jak udělat radost všem ženským postavám ve hře. Spolu s kovářem Vám pomohla vytvořit celkem 567 sítěk na motýly. Ve výhni se vytvořilo celkem 27.834 speciálních lahví, aby motýlci byli v bezpečí do vypuštění. Rádi bychom odměnili prvních 5 hráčů, kteří nachytali nejvíce motýlů.

 

 

Liceong - 1.174 motýlů

MalaAzu - 264 motýlů

D4rkBuff - 205 motýlů

HardstyleMan - 202 motýlů

Chumelec - 191 motýlů

 

 

Tajnou výzvu dokončilo 194 hráčů a jako první na ní přišel hráč Hakan1.

Vzhledem k tomu, že byla nalezena již za pár hodin od spuštění, budeme muset zapracovat na obtížnosti tajných výzev.

435 hráčů potěšilo samo sebe vypuštěním motýlů jen pro svou potěchu a vypustili dohromady 2.870 motýlů.

 

 

 

Cathair ghríobháin navštívilo 1.265 vašich postav. Svatopatrické oslavy přinesly do hry nový předmět a to velice lahodné zelené super obrany dávající pivečko. Tak si později ukážeme, jak aktivní jste byli při jeho vaření. Dále jste naším labyrintem v Cathair ghríobháin zdolávali rekordy v nejrychlejším běhu. Statistiky nám ukážou, kdo že má tak rychlé nožky. Tak pojďme se na to podívat:

 

 

Nejrychlejší časem se nám při zdolávání labyrintu povedlo změřit 61 sekund. Dosáhla jej postava Aenigma. Celkem bylo uděleno 13 rekordů. Celkem bylo zničeno 147 kotlíků záhadného Leprikóna.

 

 

Pivo se stalo velice oblíbeným nápojem, dokazuje to 20.232 litrů uvařeného piva. Celkem bylo zakoupeno 2.793 kg chmele, doneseno 254.200 litrů vody, vyměněno 30.584 kamenů za drahocenný ječmen u pacholka. Nejvíce piva nám uvařil hráč B0yNextDoor

 

Všem zmíněným postavám bude 2.4. v dopoledních hodinách aktivováno, případně prodlouženo, VIP premium na 7 dní.

 

Věříme, že jste si eventy řádně užili a těšit se můžete na následující velikonoční nadílku a další jarní eventy.


Děkujeme za přízeň a příjemné prožívání následujících dní. Váš tým.

» Seznam
l