3.6.2021

Ekura má 11 let

Ekura má 11 let

Vážená komunito.
Rok je za námi a opět se setkáme v Kazmadanu, kde společně oslavíme další výročí hry, v pořadí již jedenácté. Vstupujeme tak do éry známé jako náctiletí.
Oslavy budou probíhat od 4. června až do údržby 17. června. Na co se můžete těšit?Možnost volby odměny je to, co se Vám vloni velmi zalíbilo, a proto jsme tento model pro tento rok ještě rozšířili. Základních deset úkolů pomoci s hračkami zůstává zachován stejně jako oblíbená písmena. Výběr slov byl jako obvykle změněn a pro tento rok platí, že budou v oběhu veškerá písmena mimo těch s diakritikou. Tedy i ty méně obvyklé jako jsou Q či W.

 

Možnost volby odměny v podobě ozdobení dortů svícemi, které získáte v denních odměnách je zachováno s rozšířením na 11 svící. Tedy větší odměnou než v minulém ročníku. A jen pro doplnění uvedeme, že dorty budou přístupné stejně jako vloni u skladníka ihned po spuštění oslav.

 

Letos jsme také ponechali možnost ještě jednou získat výroční převlek, který je spojen s přechodem do oslav dvojciferných ročníků. Věříme, že si ji nenechají ujít nejen ti, kteří jej ještě nemají.

 

Jako poděkování jsme si připravili obvyklý bonus při dobití SD, který obdržíte při převodu PSD z centrálního účtu v období od 4.6. do 8.6.

 

do 100 SD 10 %
101 - 250 SD 20 %
251 - 600 SD 30 %
601 - 2000 SD 40 %
nad 2001 SD 50 %

 

A jako další možnost jsme připravili trochu zapomenuté odměny v podobě SinCard, což jsou unikátní kódy, které jednorázově navýší SD na herním účtu. Postupně jich náhodně rozdáme v celkové hodnotě 20 000 SD. Ty je možno zadat na webové adrese ekura.cz/herni_ucet/sincard. To, jaké budou mít tyto SD využití, si určí sami šťastní výherci.

 

Děkujeme všem našim hráčům za přízeň a přejeme příjemné herní zážitky.

 

Je nám jedenáct a jsme náctiletí!!!

 

Aktualizace: Při získání SinCard si ověřte správné znění kódu. Běžné jsou záměny čísla 1 a malého L ap.

» Seznam
l