28.10.2021

28. říjen - oslavy samostatného Československa

28. říjen - oslavy samostatného Československa

Vážená komunito, 


dnešním dnem byly zahájeny oslavy podzimu. Podzimní radovánky na Ekuře nám v následujících dvou měsících rozjíždí první event k oslavám vzniku samostatného Československa. Svátek je datován k 28. říjnu. Tento významný svátek se slaví na počest lidu, který po zprávě o nezávislosti národů v Rakousko-Uhersku, povstal v živelných demonstracích, díky čemuž vznikl samostatný Československý stát. 

 

Jistě si dobře vzpomínáte na tradiční sbírání částí znaků, skládání symbolů a získávání odměn, které byly na Ekuře několik let po sobě hlavním eventem k této události. Letos Vás čeká velká změna, neboť event dostal nový kabát. Není třeba hned panikařit. Kdo má u sebe původní části znaků, může využít směnného obchodu s hráči a složit si celé znaky a odměnu stále vyzvednout. Pro představu kolik se jednotlivých částí znaků ve hře ještě pohybuje, tak je to neuvěřitelné číslo: 67 989 a lze poskládat 7 290 symbolů České státnosti. Získat z příšer jednotlivé díly již nebude možné.


Do nového eventu Vás uvede správce skladu. Jen co si u něj zvolíte směr své cesty, Vás požádá Velitel o laskavost a event se rozběhne na plné obrátky. Pro tentokrát nebudete potřebovat své našlapané výbavy, ale převážně živé koně, bystrou mysl a rozhodnost při klikání.


Do hry nám přibudou nové předměty v podobě České a Slovenské vlajky. Tyto vlajky skýtají nejednu odměnu a nebudete-li Harpagonem, třeba získáte i něco navíc.

 

Bystrou mysl přeje při plnění eventu Váš tým.

» Seznam
l