14.3.2024

Sv. Patrik a hadobijecký lov

Sv. Patrik a hadobijecký lov

Vážená komunito.
Zelená je zpět a vaše oblíbené oslavy, které jsou pověstné touto barvou také. Hadobijecký lov nebude chybět. Letos byly oslavy mírně upraveny tak, aby byly atraktivnější a zábavnější. Co vše jsme upravili se dočtete v novince níže.

 

Od letošního roku je event upraven tak, aby nebyl závislý na údržbě. Nově se bude událost spouštět sama vždy 15. března a bude ukončena 31. března. Hráčům je předem dán prostor na eventovou přípravu. 

 

Byl upraven uživatelský komfort vůči hráčům. Není nutno se pídit po pivním receptu, ale je možno pokračovat přesně tam, kde se minule skončilo. Materiál na vaření piva zůstává ve skladech u Octavia z let minulých. Sic bude chmel trochu mdlý, ale stále použitelný. Také díky prodloužení oslav dokáže Octavio uvařit o hodně více piv než předtím. Jak jste již zvyklí, tak účinek piva začne časem vyprchávat. 

 

U hadobijeckého lovu bude fungovat původní palice. Nemusíte vyrábět novou. Na tuto skutečnost budete upozorněni a budete se moci pro ni vrátit do skladu, namísto automatického spuštění úkolu vedoucí k její výrobě. Víme, že zabíjení hadů je dosti o umu. Palici můžete využívat v rámci celého účtu. Plnit novou výzvu lze na všech postavách a zabere to pouze 2 políčka. Sami jsme zvědavi kolik suvenýrů v podobě sošky se podaří získat.

 

Věříme, že si oslavy patřičně užijete a pokoříte bludiště Cathair ghríobháin v rekordních časech.

» Seznam
l