25.4.2024

Pálení čarodějnic a první máj

Pálení čarodějnic a první máj

Vážená komunito,
nadešel čas kouzel, létajících košťat, magických rituálů, cechovních vater a tajuplných příběhů. Letošní oslavy jsme lehce upravili. Na co se můžete těšit a jaké jsou letošní změny se dovíte v této novince.

 

Jako každé oslavy prochází vývojem, tak i nadcházející oslavy nejsou výjimkou. Podívali jsme se na to, jak co nejlépe upravit oslavy, aby byly splnitelné a zábavné pro široké řady hráčů. A to jak pro začínající i ty ostřílené. Nastavení se týká od čarodějnic a vejcí zla, které se vyskytují v pravidelných rojích.

 

Také jsme upravili systém přístupu do lokace Ugoroh. Ta bude zpřístupněna na dobu 2 hodin říši, která nalezne májku a zničí ji. Také je nutno napsat, že každá říše má svou a rozpoznat ji lze pouze způsobeným poškozením. Májce cizí říše poškození způsobit nelze. Ostatně i na svou vlastní je lepší si zavolat posily.

 

Po zmíněných 2 hodinách od zničení májky bude nejen vstup pro danou říši uzavřen, ale také budou hráči přemístěni do města pro načerpání nových sil. Následně je nutno vyčkat 2 hodiny na zjevení májky nové. To představuje určitou možnost taktizování přístupu a předejití přelidnění.

 

Celkem jsme připravili 4 nový výzvy. Včetně možnosti doplnit si ty z let minulých.
Nezapomeňte podpořit našeho biologa Chaegiraba ve výzkumu, pokuste se složit tajemný Hexakodex, nalovte si košťat co hrdlo ráčí a připravte si zásoby masti.

 

Oblíbenou cechovní vatru je možno opět zažehnout a získat tak pro cech bonus po celou dobu oslav.
Ty potrvají až do 10. května.

 

Přejeme krásné a potemnělé oslavy čarodějnic.

Tým Ekury

 

 

Doplňující informace:

Cechovní bonus z vatry je získán na dobu 7 dní a to vždy po navýšení úrovně vatry. Maximálně však do času 9:00 dne 11. května, kdy všem bonusy skončí.Aktuální výpis informačních stavů a časů:
Vstup UZAVŘEN. Po zničení májky bude vstup povolen.
Vstup UZAVŘEN. Po zničení májky bude vstup povolen.
Vstup UZAVŘEN. Po zničení májky bude vstup povolen.
» Seznam
l